Gisteren zagen we de verleidelijke marshmallow test voor kinderen. We besloten zelf ook zo’n test te doen bij onze kinderen. Op de gang mochten ze een voor een in de woonkamer de test doen.
De jongste Efra:m is 2,5 jaar en is een snuffelaar. De middelste El:as, 4 jaar, kon er moeilijk van afblijven. De oudste Jos:a; 6 jaar, vond het niet moeilijk, maar kreeg er wel wiebelbillen van.
Na deze test wilden de kinderen meer. Geblinddoekt mochten ze dingen proeven, een uitspuugbakje hadden ze op schoot. Een aanrader!
5 reacties op “Chocolade verleidingstest voor kinderen”
Geweldig die jochies van jullie
Wat is het idee achter de test?
Douwe Scheepsma
Financial Development Facilitator
OM Ships International
[cid:image001.jpg@01CDF241.39D4B610]
Assemblageweg 9
8304 BB Emmeloord
The Netherlands
E-mail: douwe.scheepsma@om.org
Skype: SCHEEP2007
Mobile: +31 6 17 18 34 88
Fax: +31 527 617 159
Web: omships.org
Support the ship ministry – donate online
De weergegeven test is gewoon leuk om te doen, een herinnering voor later, maar ook om te kijken hoe de kinderen reageren op de situatie. Test twee bevordert de levendige fantasie 😉
Geweldige test! leuk om te zien!
Fijn dat je oma even belde Josia. Ik ben gelijk gaan kijken.
Ik denk dat Elias het niet helemaal goed begrepen heeft. Hij heeft misschien gedacht: er moet een stukje blijven liggen, dus at hij 2/3 op!
Dus hij heeft het anders begrepen. Misschien kun je Elias de opdracht terug laten vertellen. Erg leuk filmje. Bedankt lieve kinderen en kleinkinderen.
Oma Delft.
Super leuk om te zien 🙂