Josia_ is alweer 5,5 jaar en het werd tijd voor z’n zwemlessen. Een nieuwe mijlpaal in zijn en ons leven.Waarschijnlijk duurt het minimaal een half jaar voordat hij z’n diploma haalt. Hij had het gisteren erg naar zijn zin en is niet bang aangelegd. Geschatte kosten voor het A-papiertje: zo’n 500 euro.
.
Er zijn vijf zwemaanbieders in en rondom Nunspeet. De plussen en minnen op een rijtje, wat Huize PH betreft:
De Brake, Het grote centrale zwembad in Nunspeet
+ dichtbij op fietsafstand
– onpersoonlijk en grote groepen
– strenge klantonvriendelijke badmeesters
De Sparrenhorst (klein bad in conferentiehotel)
+ dichtbij
– kwaliteit zwemlessen
– klein zwembad
– zit dicht bij het kind en is daardoor niet gefocust.
– afzwemmen in Vaassen
Vierhouten in een gehandicaptenbad
? ons onbekend
– auto afstand
– zwembad heeft Fran(ien niet zo goede ervaring mee
Vierhouten op een bugalowpark (Samoza)
+ kleine groepen
+ goede kwaliteit zwemlessen
+ goede verhalen van anderen.
– reisafstand
– organisatie van de bad- en zwemjuffen
Elburg (recreatiebad Veluwe strandbad)
? onbekend
– reisafstand
+ goede verhalen over gehoord
4 reacties op “Zwemlessen vergelijken in Nunspeet”
Aanvulling ABC Elburg:
klein bad, kleine groepen, afzwemmen in Dronten
Wel goede ervaringen mee (15 jaar geleden….;))
Ik zou eerder een jaar tijd rekenen voor het halen van het A-diploma. Tenminste, als ik afga op mijn ervaring met Anieke en die is toch behoorlijk sportief.
Idd een jaar wordt er voor een zwemlessen gerekend! Dus hou daar rekening mee. Alternatief is nog dat je het kind zelf leert zwemmen. Volgend jaar moet ik zwemstage lopen dus wie weet, kan ik ook nog zijn zwem leraar worden!
Pingback: Gediplomeerd zwemmer | Huize P.H.